14.6.11

Sinirden Beynim Gözlerimden Fırlayacak Sevgli Okur!

Neler olduğunu maalesef açıklıkla anlatamayacağım sevgili okur ama son 2 günde çok net öğrendiğim şeyler:
  1. İş yerinde aynı kademede ya da altında çalışan hiç kimseye "eşitlik" martavalı okuma, onları ez, süründür. Yoksa er ya da geç onlar seni süründürür. 
  2. Birisi işsiz diye üzülmeyeceksin. İşsizse bir sebepten dolayı işsizdir. O sebepten dolayı, sen de onu işe alma, sebebi bilmesen bile. 
  3. Kişi doktora yapmış, hayatının yarısından çoğunda mesleğinin eğitimini almış olabilir. Ben böyle birisinin işsiz olmasının sebebini Türkiye'nin kötü şartlarına bağlamıyorum artık. Bunun sebebi o kişinin içinde saklı eminim!
  4. Tekrar söylüyorum, iş yerinde eşitlik diye bir şey yoktur. Kimseye talep etmediğini verme, hatta talep ettiğini de verme.
  5. Sadece kendi çıkarını düşün.
  6. İyi olma, hatta düşüncesiz ve kaba ol.
Allahııııııııııııııım o kadar sinirliyim ki!

3 yorum:

elegimsagma dedi ki...

8. Ezzz, parçalaaa, geberttt!

EmRe SeLeS dedi ki...

Böyle hissettiğim günleri hatırlıyorum. Canavara dönüşmek istediğim günlerdi. Kaba ve "sen bir böcekmişsin" gibi davrananları pençelerimle parçalayıp akbabalara yem yapmak istediğim zamanlardı. Aaaah ah!!!

Damla DİNLER dedi ki...

SEO Akademi, teknolojiyi ve çağın gelişmelerini yakından takip ederek yüksek standartta eğitim vermektedir. Yaratıcı, problem çözme yetisine sahip, çağın gereklerine ayak uyduran, yeteneklerinin farkında bireyler yetiştirmek ve kurumlara özel çözümler sunmak ilkesiyle hareket eden eğitim merkezimiz sahip olduğu yetkinlikler ile sektöründe en güvenilir ve güçlü eğitim kurumudur.
http://www.seoegitimzirvesi.com/hakkimizda/
#seo #seoeğitimi #seoakademi